طراحی سایت

به دنیای من حضور پیدا کنید، جایی که شخصیت من در یک صفحه وب زنده می‌شود. طراحی سایت شخصی من با توجه به ذوق و استعدادهای من، به شما این امکان را می‌دهد تا با زیبایی و کاربری شخصیت من را بشناسید. از نمونه‌های کاری گرفته تا نظرات شخصی، همه چیز در اینجاست. با استفاده از امکانات پیشرفته‌ی ما، شخصیت من به یک تجربه دیجیتال شخصی و دوستانه تبدیل می‌شود. خوش آمدید به دنیای من!

طراحی سایت شخصی، بهترین سرمایه گذاری برند شخصی

تیم وبکانو در حوزه طراحی سایت شخصی؛ دغدغه مند دیده شده شدن و به روز بودن برند شماست. وبکانو با طراحان حرفه ای و خبره، طبق نیاز سنجی سایت شما، به روز ترین خدمات را به شما ارائه میدهد.برای اطلاع بیشتر و مشورت درحیطه کسب و کار خود، می توانید با مشاورین مجموعه وبکانو در تماس باشید.

قیمت طراحی سایت شخصی

برای تعیین قیمت طراحی یک سایت شخصی، همانطور که در مقاله طراحی سایت آموزشی بررسی کردیم بایستی نیاز ها در وبسایت تان مشخص شود و بر اساس آن قیمت نهایی مشخص میشود.

اما طراحی یک سایت شخصی به طور کلی، از 10میلیون به بالا انجام می شود. برای مشاوره طراحی سایت شخصی خود و بررسی ویژگی ها می توانید با مشاورین مجموعه وبکانو در ارتباط باشید.

 

 

 

-سئو سایت برای دیده شدن شما

روندی که میتواند هدف برندینگ شخصی شما در دنیای وب را تحقق ببخشد سئو کردن سایت است.  سئو؛ انجام یک سری تکنیک ها برروی سایت شخصی شماست. که با سرچ نام شما لینک های اول گوگل برای وبسایت شما باشد.

ما در تیم وبکانو با طراحی وبسایت شخصی سئو شده این رویا را برای شما تحقق می بخشیم.

 

 

 

قیمت طراحی سایت شخصی

شخصی پایه

 • آیتم لیست 1#
 • آیتم لیست 1#
 • آیتم لیست 2#
 • آیتم لیست 3#
10 میلیون

شخصی حرفه ای

 • آیتم لیست 1#
 • آیتم لیست 1#
 • آیتم لیست 2#
 • آیتم لیست 3#
15 میلیون

شخصی VIP

 • آیتم لیست 1#
 • آیتم لیست 2#
 • آیتم لیست 3#
 • آیتم لیست 3#
20 میلیون

اختصاصی

 • آیتم لیست 1#
 • آیتم لیست 1#
 • آیتم لیست 2#
 • آیتم لیست 3#
25 میلیون

اجازه دهید

کارشناسان ما حضور دارند که به شما مشاوره بدهند تا پروژه طراحی سایت خود را شروع کنید.

09157446389

نمونه کارهای شخصی وبکانو

سوالات متداول مشتریان

1.میزان زمان طراحی یک سایت شخصی چقدر است؟

میتوان تخمین زد برای طراحی سایت شخصی با cms یک ماه میتوان زمان اختصاص داد. برای مطلع شدن از زمان طراحی سایت شخصی خود میتوانید پس از مشخص کردن قابلیت های مورد نیاز در وبسایت، آن را از طراحان سایت وبکانو جویا شوید

2.طراحی سایت شخصی چه تفاوتی با داشتن پیج در صفحات اجتماعی دارد؟

هنگامی که مخاطب شما بخواهد اطلاعاتی راجب شما و برند شخصی تان کسب کند، اولین جایی که آن را جستجو میکند، گوگل است. چه چیزی از این بهتر که سایت شما در موتور جستجو قدرتمند گوگل، حضور داشته باشد و جزء رتبه های اول باشد.

2.پس از طراحی سایت توسط تیم وبکانو، آیا میتوانیم در سایت خود فعالیت داشته باشیم؟

البته! پس از طراحی سایت مطابق خوسته های شما، دسترسی کامل به شما داده میشود که بتوانید اطلاعات خود را در سایت قرار دهید.

4.تیم وبکانو؛ برای رسیدن سایت شخصی به نتایج اول گوگل، سئو سایت را نیز انجام میدهد؟
متخصصین سئو وبکانو، مفتخر هستند که لذت تجربه اول بودن برند شما در نتایج گوگل را برایتان فراهم کنند.
 
 
 

ویژگی های یک سایت آموزشی خوب

 • هدف از داشتن سایت شخصی

  -دیده شدن در ویترین بزرگ گوگل

  همیشه افراد حرفه ای و صاحب موقعیت اجتماعی ، بر این هدف اند که بیزنس شخصی و کاری خود را به بهترین شکل عرضه کنند. گاها افراد شبکه های اجتماعی را برای ساختن برندینگ خود استفاده میکنند. این بد نیست اما حرفه ای هم نیست! شخصی که خودش یا کسب و کارش مطرح است، از دیدگاه مخاطب ابتدا در نتایج گوگل سرچ می شود! این امر اعتماد سازی گسترده ای از همراهان ایشان را به دنبال دارد.

  -اشتراک گذاری مهارت های شخصی

  فردی که صاحب علم و فن است و خود را دردنیای وب ارائه نمیکند؛ در حقیقت در حق خود اجحاف می کند.  با روز افزون شدن کسب و کار های کوچک ،امروزه میبینیم که افراد با خلاقیت و مهارت خود چطور کسب درآمد میکنند. قطعا افرادی که همیشه در حوزه خود پیشرو بودن، بسیاار موفق تر از کسانی هستند که برای اشتراک گذاری توانایی های خود دیر اقدام میکنند.

  طراحی سایت شخصی هوشمندانه ترین روش برای به نمایش گذاشتن مهارت افراد است.

  • سایت شخصی بخش مهم یک رزومه حرفه ای

   یک فرد صاحب فن، برای مستند کردن مهارت های خود نیازمند به ساختن رزومه و گذاشتن نمونه کار های خود در آن است.

  بهترین مزیت طراحی سایت شخصی برای افراد در جست وجوی کار ؛ قابلیت گذاشتن نمونه کار ها و سوابق خود در سایت شخصی است.این به شکیل ترین روش، حرفه ای بودن شمارا نشان می دهد.

  -کسب درآمد

  قاعدتا چه افراد حرفه ای که برای برندینگ شخصی خود سایت طراحی میکنند و چه افرادی که برای ارائه مهارت های خود ؛ هردو در نهایت از آن طریق هدف شان به درآمد رسیدن است. کسی در این مسیر مخاطب بیشتر و سود افزون تر جمع آوری کرده که محیط ارائه اش محیطی همگانی باشد. محیطی که اولین حرکت مخاطبین برای سرچ است.

  طراحی سایت تان براساس سلیقه و هدف

  شما با کمی جستجو میتوانید طرح سایت مد نظر خود را در حوزه کاری خود انتخاب کنید.

  اینکه وبسایت شخصی شما با شعار ، اهداف و شغل شما همسو باشد؛یکی از مسائل مهمی است که میتوانید در طراحی سایت شخصی خود پیاده کنید.این مزیت بسیار زیبایی است که تمامی وجوه سایت شخصی ،دست خود شماست. اینکه میتوانید رنگ، چیدمان ،بیوگرافی ،سوابق، اهداف و همه همه را با سلیقه خود بچینید.در مقایسه با شبکه های اجتماعی که مهارت و برندینگ شمارا در قالبی یکسان خلاصه میکند!

 • ویژگی های سایت شخصی جذاب

   طبیعاتا سایت شخصی برای یک فرد حرفه ای بایستی جذاب و حرفه ای نیز طراحی شود.

   رعایت برخی از مولفه ها در جذاب تر نشان دادن وبسایت شما و ترغیب مخاطب برای خواندن ضروری است. مهم ترین آن ها را برای طراحی سایت شخصی باهم بررسی میکنیم. 

  -رابط کاربری (UI)متناسب با مخاطب هدف خودتان

  رنگ، فونت، المان ها ،آیکون ها و... در دیزاین وبسایتتان بایستی نمادی از برند شخصی شما باشد. در طراحی سایت تان باید توجه داشته باشید که این موضوع ، تاثیرش مانند اثر هاله ای(برداشتی که افراد از ظاهر یک چیز دارند ) هست که افراد آن را نسبت به سایت شخصی شما خواهند گرفت.

  -ریسپانسیو بودن سایت شخصی

  مخاطبین شما برای سرچ کردن درباره برند و کسب و کار شما ممکن است با دستگاه های مختلفی وارد سایت شوند. نمایش درست سایت شما در هر حالتی، به خودی خود ارزش گذاری شما برای برندتان را نشان میدهد و در اعتماد سازی تاثیر گذار است. پس توجه داشته باشید که وبسایت شخصی تان در دستگاه های مختلف به درستی نمایش داده شوند.

  -مطلب اضافه ممنوع

  هدف از طراحی سایت شخصی آن است که شما را به بهترین شکل معرفی کند. نیاز به نوشتن طوماری از اهداف و سوابق یا المان هایی که سایت تان را شلوغ کند نیست.سایت شخصی دقیقا باید براساس نیاز های شما از طراحی آن ساخته شود. اگر درباره چگونگی و پیاده سازی اهداف خود در وبسایت شخصی تان نیاز به مشورت دارید با مشاورین مجموعه وبکانو در ارتباط باشید.