با خدمات سئو وبکانو،

فروش اینترنتی ۲۴ ساعته را تجربه کنید!

با خدمات سئو وبکانو، بیشتر در دید مشتریان باشید و بیشتر بفروشید

شرکت هایی که وبکانو را انتخاب کرده اند

انجام خدمات سئو ، راه حل فروش موفق از طریق سایت

تا به حال نام محصولاتی که کسب و کارتان ارائه می‌دهد را در گوگل جستجو کرده‌اید؟ سایت شما، چندمین سایت در صفحه نتایج است؟ آیا می‌دانستید بیش از ۷۰ درصد مشتریان، خرید خود را از همان ۵ سایت اول انجام داده و سایت‌های دیگر را نگاه نمی‌کنند؟! چاره چیست؟

"دیده شدن سایت شما توسط مشتریان، تنها با سئو امکان پذیر است"

شما به خدمات سئو احتیاج دارید

در همین لحظه، اگر با جستجوی نام محصولاتتان در گوگل، سایت شما در صفحه اول نتایج نیست، باید مطمئن باشید مشتریانِ دست به نقد شما، در حال خرید از رقبایتان هستند! سئو (SEO)، موثرترین روش جذب مشتری‌ها در دنیای اینترنت است.

تاثیر خدمات سئو در فروش اینترنتی

امروزه ۸۱ درصد از خریدها به صورت اینترنتی و از وب سایت‌ها انجام می‌شوند. سئو باعث بیشتر دیده شدن سایت شما توسط مشتریان و افزایش فروش شما خواهد شد. در این شرایط،‌ باید تاثیر خدمات سئو در فروش اینترنتی را جدی گرفت!

مشتری‌هایتان خیلی راحت سایت شما را در گوگل پیدا خواهند کرد

صفر تا صد سئو خود را به ما بسپارید. وبکانو با بیش از ۸ سال سابقه در حوزه دیجیتال مارکتینگ، بهترین متخصصان سئو را برای سایت شما انتخاب کرده است.

نتیجه یک تصمیم هوشمندانه
در انتخاب شرکت خدمات سئو

مراحل سئو سایت

ما به خوبی درک می‌کنیم که کسب و کار شما، با سایر کسب و کارها متفاوت است. بنابراین خدمات سئوی شما، کاملا متناسب با کسب و کارتان پیاده سازی می‌شود.

برای سئو سایت شما، ۴ مرحله اساسی را طی می‌کنیم

۱- تدوین استراتژی
اختصاصی سئو

۲- سئو تکنیکال یا
Technical SEO

۳- سئو داخلی یا
On Page SEO

۴- سئو خارجی یا
Off Page SEO

تدوین استراتژی سئو

متخصصین وبکانو،‌ بعد از بررسی دقیق کسب و کار و تحلیل رقبایتان، کلیدواژه‌هایی که برای فروش شما مناسب هستند را پیدا کرده و با شما به اشتراک می‌گذارند. آن‌ها پس از توافق نظر بر روی کلیدواژه‌های مناسب، یک استراتژی دقیق و کاربردی برای سئو سایت شما تدوین می‌کنند.

کلیدواژه‌هایی که به صفحه اول گوگل رسانده‌ایم

تفاوتی نمی‌کند کلیدواژه‌های مناسب برای سئو سایت شما چیست؟ تیم ما با اهداف شما آشنا شده، رقبای شما را بررسی می‌کند و این اطلاعات را به یک استراتژی سئو منسجم و موثر تبدیل می‌کند.

برای افزایش فروش در دنیای آنلاین از طریق سئو آماده هستید؟

خدمات سئو On Page

با سئو داخلی یا On Page، تمام ایرادات داخلی وبسایت شما برطرف می‌شوند.

خدمات سئو تکنیکال

در سئو تکنیکال، زیر ساخت‌های سایت شما از لحاظ فنی بهبود داده می‌شوند.

خدمات سئو Off Page

تمام کارهایی است که خارج از سایت شما انجام شده و منجر به دریافت بک لینک می‌شود، سئو خارجی یا سئو Off Page نام دارد.

زمان دیدن نتایج سئو، به چه چیزی بستگی دارد؟

می‌توانید خیلی سریع از سئو نتیجه بگیرید!

آژانس خلاقیت وبکانو، خدمات سئو و بهینه‌سازی وبسایت را در قالب ۲ پکیج سئو پیشرفته و سئو پلاس ارائه می دهد.

سئو پیشرفته

Advanced SEO

سئو پلاس

Advanced SEO

"شما می‌توانید خدمات سئو وبکانو را به طور اقساطی دریافت کرده و هزینه آن را به طور ماهانه پرداخت کنید"

تعرفه خدمات سئو برای یک سایت

هزینه سئو سایت به مجموعه‌ای از عوامل مختلف بستگی دارد که در طراحی و بهینه‌سازی سایت شما تاثیرگذار هستند. به دلیل اختلافات موجود در هر سفارش سئو، هزینه‌های سئو ممکن است در برخی موارد به صورت ماهیانه (اقساطی) محاسبه شود. در هر صورت، هزینه سئو سایت بستگی به نیازها و بودجه شما دارد.

عوامل موثر بر هزینه خدمات سئو

۱- جایگاه فعلی سایت در گوگل

۲- میزان سختی کلمات کلیدی

۳- نوع طراحی سایت

قیمت کارشناسی شده و رایگان سئو سایت شما

مواردی که در پروپوزال رایگان وبکانو مشاهده خواهید کرد:

برای دریافت قیمت کارشناسی شده رایگان،‌ می‌توانید فرم زیر را پر کنید:

تضمین موفقیت سئو در قرارداد

در قرارداد شما با وبکانو، ذکر می‌شود که در چه تاریخ و با چه کلیدواژه‌هایی به صفحه اول گوگل می‌رسید. اگر به هر دلیلی پس از پایان قرارداد، به این نتایج نرسیم، وجه پرداخت شده در سفارش سئو بازگشت داده می‌شود و یا به صورت رایگان، تا رسیدن به نتیجه، سئو ادامه پیدا خواهد کرد.

چرا وبکانو را برای خدمات سئو انتخاب کنیم؟

شما می‌توانید در مسیر پر پیچ و خم خدمات سئو، با خیال راحت به کارهای دیگرتان بپردازید. ماموریت ما این است که شما را در صدر قرار دهیم،‌ چه در گوگل و چه در میان رقبایتان!

نبض مارکتینگ به صورت ماهانه، شما را در جریان جزئیات فرآیند سئو سایت‌تان قرار می‌دهد.

به مشاوره ۱۰۰٪ رایگان برای سئو سایت کسب و کارتان نیاز دارید؟

سوالات متداول

برای آنکه فروش کالا یا خدمات شما بیشتر شود، باید مشتریان بیشتری وارد سایت شما شوند. در این مسیر، وبکانو برای سئو یک سایت، خدماتی مانند بهینه سازی کلیه صفحات سایت، تولید محتوای انحصاری و با کیفیت، افزایش رتبه کلیدوا‌ژه‌ها، اجرای لینک سازی حرفه‌ای، استراتژی کلمات کلیدی، مشاوره سئو سایت و آنالیز رقبا را ارائه می‌دهد.

در ابتدا باید بدانید که قیمت خدمات سئو، ارتباطی با محل سکونت شما ندارد. هزینه خدمات سئو، یک سرمایه‌گذاری بلندمدت بوده که نرخ بازگشت سرمایه آن بسیار بالا می‌باشد. شما با پرداخت هزینه سئو برای سایت کسب و کارتان، در واقع سرمایه خود را چند برابر می‌کنید. همچنین نبض مارکتینگ برای به صرفه بودن قیمت خدمات سئو، دو پکیج کامل در نظر گرفته است که می‌توانید برای اطلاع بیشتر از آن و مشاوره رایگان با متخصصین ما، با وبکانو تماس بگیرید.

از مزایای استفاده از خدمات سئو می‌توان به افزایش ورودی سایت، بهبود رتبه کلیدواژه‌ها، افزایش درآمد و فروش بیشتر، برتری نسبت به رقبا، دسترسی راحت‌تر کاربران به محصولات یا خدمات شما، تبدیل شدن به یک برند و مطرح شدن در بازار، دسترسی به کاربران محلی و بازگشت سرمایه اشاره کرد.