تولید محتوا مهم ترین ابزار سئو!

قاعدتا راه اندازی کسب و کار اینترنتی صرف داشتن وبسایت نیست و به ابزاری نیاز دارد تا بتوانیم خدمات و محصولات خود را به مردم معرفی کنیم.

یکی از این ابزار تولید محتواست…

البته نه هر محتوایی! دقت داشته باشید که اگر محتوای کپی شده در سایت خود قرار دهید و گوگل متوجه این موضوع شود (که قطعا متوجه خواهد شد) ، دیگر شانس بالا آمدن در گوگل را نخواهید داشت و علاوه بر گرفتن امتیاز منفی از گوگل ، خیلی سخت می توانید اعتماد آن را جلب کنید.

تجربه نشان داده است که دلیل عدم موفقیت بسیاری از وبسایت ها ، محتوای تکراری و غیر حرفه ایست…این سایت ها محتوای زیادی تولید می کنند اما محتوای آنها طبق استاندارد ها و الگوریتم های گوگل نیست…

به همین علت هر چه تلاش می کنند به جایی نمی رسند و در صفحه های اول گوگل دیده نمی شوند.

محتوا ، پادشاه است ..!

گوگل به هر چیزی نظارت دارد ، حتی فایل های پی دی اف ، تصاویر و … بنابر این اگر از محتوای تکراری استفاده کنید و گوگل متوجه آن شود ، نابودتان خواهد کرد.

گوگل یک بیزنس است.اگر گوگل جستجوی افراد را به نتیجه صحیح نرساند کسی دیگر از گوگل استفاده نخواهد کرد.بنابراین برای آنکه نتایج درست باشند باید قوانینی در این رابطه وضع کند.

گوگل برای پایداری این بیزنس ، الگوریتم هایی را طراحی کرده است که از هر گونه محتوای بی کیفیت و تکراری جلوگیری می کند و آنها را به کاربران نمایش نمی دهد…!!

الگوریتم پاندا

بررسی کیفیت محتوا

الگوریتم پنگوئن

تشخیص لینک سازی مصنوعی

الگوریتم مرغ مگس خوار

نمایش نتایج صحیح جستجو

انواع محتوا | متنی ویدیویی تصویری

محتواها از نظر نوع به سه دسته تقسیم می شوند.

1.محتوای متنی

این نوع محتوا مهم ترین محتوا در بین دسته های محتوا به حساب می آید.به این دلیل که بیشتر الگوریتم های شرکت گوگل طبق همین محتوا برنامه ریزی شده اند.

بنابراین محتوای متنی را هیچ گاه نباید فراموش کرد زیرا که بیشترین تاثیر را از نظر سئو بر روی وبسایت خواهد گذاشت.

2.محتوای ویدیویی

محتوایی ویدیویی یکی دیگر از انواع محتواهاست که سایت هایی مانند آپارات و یوتیوب ، کسب و کار خود را بر پایه این نوع محتوا مدیریت می کنند.این نوع محتوا تاثیر خوبی بر سئو سایت و بالا آمدن در صفحات اول دارد.

3.محتوای تصویری

این نوع محتوا همانند محتوای متنی تاثیر شگفت انگیزی بر سئو سایت دارد اما به شرطی که تصویر مورد نظر شما کپی نباشد و خودتان تصویر را تولید کرده باشید.

تجربه نشان داده است که افراد با تصویر ارتباط بیشتری برقرار می کنند و دوست دارند در مطلبی که مطالعه می کنند ، حتما عکس وجود داشته باشد.

تولید محتوا در وبکانو توسط تیم متخصص تولید محتوا انجام می شود.این تیم با بررسی روزانه الگوریتم های شرکت گوگل ، تلاش می کند تا دقیقا طبق همان استاندارد ها و قوانین محتوای خود را تولید کند.

تیم تولید محتوای وبکانو تمامی معیار هایی که گوگل به آن ها امتیاز می دهد را در تولید محتوای مشتریان در نظر می گیرد و از اقداماتی که باعث گرفتن امتیاز منفی از سمت گوگل می شود اجتناب می کند.

همچنین با تلفیق کردن انواع محتوا ها با هم (محتوایی تشکیل شده از متن ، ویدیو و تصویر ) و رعایت تمامی معیار های یک محتوای حرفه ای به شما کمک می کند تا قدمی مهم برای موفقیت در کسب و کار اینترنتی خود بردارید.

تنها چیزی که نیاز دارید!

تنها ابزاری که برای صعود به صفحات اول گوگل نیاز دارید ، تعداد زیادی محتوای فوق العاده است.یعنی بجای اینکه 100 تا محتوای بی کیفیت و غیر حرفه ای تولید کنید ، یک محتوای حرفه ای و استاندارد تولید کنید تا تاثیر فوق العاده آن را به چشم خود ببینید.

اگر تعداد زیادی محتوای استاندارد در سایت خود داشته باشید ، به شما این قول را می دهیم که بزودی در صفحات اول گوگل دیده می شوید و سایت شما چنان بازدیدی پیدا می کند که باورتان نمی شود.

فقط باید کمی صبر داشته باشید و تولید محتوا را در برنامه خود داشته باشید…

راه های دیگری برای بالا آمدن در گوگل وجود دارد که با استفاده از سئو کلاه خاکستری (ترفند های غیرقانونی) می توان به آن دست یافت … اما اگر گوگل متوجه این موضوع شود ، قطعا سایت شما را نابود خواهد کرد و باید قید سایت و دامنه خودتان را بزنید.

ولی با تولید محتوای مناسب و از طریق سئو کلاه سفید می توانید بصورت دائمی به صفحات اول گوگل صعود کنید و در آنجا ماندگار شوید.

پس تنها راه درست بالا آمدن در گوگل تولید محتواست و اگر تمام تکنیک های سئو را انجام دهید ولی تولید محتوا نداشته باشید ، قطعا به صفحات اول گوگل نمی رسید.به این دلیل که الگوریتم های گوگل روز به روز

برای داشتن محتوای عالی 200 معیار وجود دارد که باید آنها را رعایت کرد.از مهم ترین معیار ها می توان به موارد زیر اشاره کرد.

تولید محتوای اختصاصی و حرفه ای

همان طور که گفتیم تولید محتوایی که مطابق با استاندارد ها و الگوریتم های گوگل باشد ، به معیار های زیادی بستگی دارد که در بالا به آن اشاره کردیم.

تولید چنین محتوایی مسلما نیازمند تخصص و زمان کافیست…تیم تولید محتوای وبکانو با بیش از 5 سال تجربه در زمینه تولید محتوای یونیک و اختصاصی برای شما امکان تولید محتواهای تخصصی _ دقیقا مطابق با استاندارد های گوگل _ را فراهم کرده است.

ما برای پیشرفت شما در زمینه تجارت الکترونیک و کسب و کار آنلاین ، از هیچ کمکی دریغ نمی کنیم و همواره در تلاشیم تا محتوایی با کیفیت عالی برای شما تولید کنیم.

برای استعلام نرخ تولید محتوا (متنی ، ویدیویی و تصویری) توسط تیم وبکانو به واتساپ یا تلگرام پیام دهید.