سئو ، مهم ترین ابزار موفقیت!

یکی از ابزار های مهم برای موفقیت در کسب و کار اینترنتی ، سئو است.اما سئو به چه معناست؟ سئو به بهینه سازی وبسایت برای موتور های جستجو به منظور شناسایی آن گفته می شود.

در واقع سئو به مجموعه مراحل و اقداماتی می گویند که بتوان یک وبسایت را به موتور های جستجو (گوگل) به نحوی موثر معرفی کرد.

این معیار ها و اقدامات بسیار زیاد هستند و اگر بخواهید خودتان آنها را یاد بگیرید ، نیاز مند چند سال کسب مهارت و تجربه در این زمینه است.

این نکته هم در نظر بگیرید که سئو تنها تخصصی است که هر کسی آن را آموزش نمی دهد و اگر در قالب یک دوره آموزش سئو ارائه شود ، قطعا تمام تکنیک ها را به شما آموزش نمی دهند.

تنها کاری که باید انجام دهید!

موفقیت در زمینه کسب و کار اینترنتی به ابزار های مختلفی نیاز دارد که هر کدام در مواقعی استفاده می شوند.ابزار سئو مهم ترین ابزاریست که باید از آن به خوبی استفاده کنید تا به موفقیت برسید…

شما برای ورود به تجارت الکترونیک نیاز به یک سایت دارید ..! بعد از طراحی سایت ، مهم ترین کار شما ، بالا آوردن سایت در موتور های جستجو است.اینجاست که باید از ابزار سئو استفاده کنید.بنابراین تنها کار شما برای اینکه به درآمد بالا برسید ، افزایش بازدید سایت تان است که اینکار از طریق سئو امکان پذیر است.

برای سئو باید اقدامات زیادی انجام دهید تا به نتیجه مطلوب برسید.کارهایی همچون تولید محتوای عالی ، فعالیت در فضای مجازی ، بک لینک طبیعی ، کدنویسی حرفه ای و دیگر کارهایی که هم نیاز به تخصص دارند و هم نیاز به زمان.

تیم وبکانو با تجربه چندین ساله خود در این زمینه ، قادر است سایت شما را در تمامی زمینه ها بهینه سازی کند و سایتی حرفه ای در صفحات اول گوگل به شما تحویل دهد.فقط باید کلمه کلیدی مورد نظر را که می خواهید در آن در گوگل دیده شوید را به ما اعلام کنید و باقی کار ها را به ما بسپارید.

تیم متخصص وبکانو افزایش بازدید سایت شما را بصورت کاملا طبیعی افزایش می دهد و پس از مدتی خواهید دید که سئو ، چگونه زندگی شما را متحول می کند!!

برای سئو وبسایت و صعود به صفحات اول گوگل ، معیار های زیادی را باید در نظر گرفت که در زیر به برخی از آنها اشاره می کنیم.

انواع روش های سئو سایت

سئو از نظر نوع به سه دسته تقسیم می شود:

1.سئو کلاه سیاه

در سئو کلاه سیاه از روش های خلاف قوانین گوگل برای بالا آمدن سایت استفاده می شود.این روش به سرعت نتیجه می دهد اما اگر گوگل متوجه این موضوع شود ، سایت را پنالتی خواهد کرد و دیگر در نتایج گوگل نشان نخواهد داد.

از تکنیک های سئو کلاه سیاه میتوان به خرید بک لینک ، محتوای کپی ، پنهان کردن کلمات کلیدی و سرقت ادبی اشاره کرد.

2.سئو کلاه سفید

سئو کلاه سفید به شدت به قوانین گوگل پایبند است و دقیقا طبق این استاندارد ها فعالیت دارد.در این روش هیچ ریسکی وجود ندارد و اگر بعدا الگوریتم های گوگل تغییر کنند ، هیچ صدمه ای به سایت وارد نمی شود.

در واقع سئو کلاه سفید روشی پایدار برای سئو سایت است که اگر از آن استفاده شود نتایج پایداری در پی خواهد داشت و سایت شما بصورت همیشگی در اوج خواهد ماند.

از تکنیک های سئو کلاه سفید میتوان به تولید محتوای مفید برای کاربر ، فعالیت و تبلیغ در شبکه های اجتماعی ، بک لینک طبیعی ، سئو داخلی و خارجی و تکنیکال اشاره کرد.

3.سئو کلاه خاکستری

سئو کلاه خاکستری تلفیقی از سئو کلاه سیاه و سئو کلاه سفید است.یعنی استفاده از استاندارد ها و قوانین گوگل به همراه تکنیک های غیرقانونی…

در این روش هم تضمینی نیست که گوگل متوجه فعالیت شما نشود.بنابراین بهتر هست که ازین روش استفاده نکنید.

از تکنیک های سئو کلاه خاکستری میتوان به تبادل لینک ، محتوایی که کمی تغییر داده شده و تبلیغات پولی اشاره کرد.

تیم وبکانو با 5 سال تجربه در زمینه خدمات وب ، بر این اعتقاد است که بهترین روش سئو و بهینه سازی وبسایت ، رعایت قوانین و استاندارد های گوگل است.

بنابراین تیم وبکانو برای پروژه های سئو از روش سئو کلاه سفید استفاده می کند که روشی مطمئن و پایدار است.

شاید این روش کمی دیرتر از 2 روش دیگر جواب دهد.اما قطعا روشی پایدار و دائمی است که اگر از آن استفاده شود ، برای همیشه در صفحات اول گوگل باقی خواهید ماند.

هیچ گاه نمی توانید سر گوگل را کلاه بگذارید!

این را همیشه به یاد داشته باشید که هیچوقت نمی توانید گوگل را دور بزنید…

شاید با استفاده از تکنیک های سئو کلاه سیاه و سئو کلاه خاکستری چند روزی بتوانید در صفحات اول رتبه بگیرید ، اما قطعا روزی گوگل متوجه این موضوع خواهد شد و سایت شما را برای همیشه نابود خواهد کرد و سایت شما هرگز در موتور جستجوی گوگل نمایش داده نمی شود.

سئو تخصصی وبسایت شما

تیم وبکانو با 5 سال تجربه در زمینه خدمات طراحی سایت و سئو در خدمت شماست تا با هزینه ای مناسب تمامی کارهای مربوط به سئو سایت را انجام دهد.

برخی از اقدامات مجموعه وبکانو برای سئو:

وبکانو با استفاده از سئو کلاه سفید و رعایت تمامی قوانین سئو به شما کمک می کند تا سایت خود را به سرعت به موتور های جستجو معرفی کنید و در صفحات اول گوگل دیده شوید.

برای استعلام نرخ پروژه های سئو با کلمه کلیدی مورد نظر توسط تیم وبکانو به واتساپ یا تلگرام پیام دهید.